خانه
تماس با ما
نقشه سایت
متون عمومی

09:081391/11/7 شنبه
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کردستان :
دستور العمل ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی در سال تحصیلی جاری اعلام شد

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش کردستان از ارسال دستورالعمل ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی راهنمایی ، دبیرستان ها و هنرستانهای فنی و حرفه ای استان در سال تحصیلی جاری به ادارات آموزش و پرورش استان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان طالب محمدی با اعلام این خبر افزود : دفتر چه های ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی و هم چنین ضوابط و شرایط ثبت نام ، تاریخ شروع ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون ، کد شهرستانها و مناطق و جداول ظرفیت مدارس و نمون برگ های فرم تقاضانامه ثبت نام  به کلیه واحد های آموزشی ابتدایی و راهنمایی استان ابلاغ شده است .

وی با بیان اینکه ثبت نام در آزمون به صورت اینترنتی می باشد اظهار داشت : دانش آموزان از روز شنبه 5 لغایت 23 اسفند ماه 91 می توانند جهت ثبت نام به سایت اینترنتی اداره سنجش به نشانی http://kurdsanjesh.medu.ir مراجعه نمایند .

محمدی ادامه داد : آموزش و پرورش در قبال تامین خوابگاه پذیرفته شدگان آزمون ورودی سال تحصیلی جاری در کلیه مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی راهنمایی ، دبیرستان و هنرستان هیچ گونه تعهدی ندارد .

وی با بیان اینکه کار ثبت نام در مدارس محل تحصیل دانش آموزان با همکاری عوامل اجرایی مدارس صورت خواهد گرفت از اولیاء گرامی خواست در هنگام تکمیل فرم های تقاضانامه دقت نمایند .

وی حق ثبت نام به ازای هر دانش آموز را 10 هزار تومان اعلام نمود و گفت : مدارس بعد از ثبت نام دانش آموزان این مبلغ را باید به شماره حساب 31/1245 اختصاصی خزانه واریز نمایند .

به گفته وی شماره تلفن 2277003 اداره سنجش اداره کل آماده پاسخ گویی به سئوالات می باشد . 


فايل هاي مربوطه :
12.pdf834.286 KB
 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.