خانه
تماس با ما
نقشه سایت
متون عمومی

رئیس اداره آموزش و پرورش موچش : از 2 پروژه آموزشی به مناسبت سال تحصیلی جدید در این منطقه بهره برداری می شود رئیس اداره آموزش و پرورش موچش گفت : به مناسبت سال تحصیلی جدید دو پروژه آموزشی شامل خوابگاه هشتاد نفره و مدرسه شش کلاسه اواخر شهریور در این منطقه به بهره برداری می رسد .

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش موچش جلسه شورای آموزش و پرورش این منطقه باهدف تمهید مقدمات لازم برای شروع سال تحصیلی جدید با حضور بخشدار،رئیس اداره و سایر اعضای شورا روز سه شنبه 14شهریور در محل سالن اجتماعات اداره برگزار شد.

 در ابتدای جلسه صادقی بخشدار و رئیس شورا عملکرد آموزش و پرورش منطقه موچش در حوزه عمران و ساخت و ساز مدارس را بسیار مثبت و چشم گیر خواند و اظهار داشت :طی بازدید های به عمل آمده مدیرکل نوسازی استان و نماینده محترم مردم شهرستان های سنندج ،کامیاران و دیواندره و رئیس اداره از مدارس سطح بخش  با رضایتمندی آنان همراه بود و مایه بسی شادمانی است که مدارس این منطقه از نظر فضای آموزشی در شرایط ایده آل بوده و خوشبختانه هیچ گونه مشکلی در این زمینه نداریم. وی از زحمات مجموعه آموزش و پرورش منطقه در پیگیری امور تقدیر و تشکر نمود .

 در ادامه پرویز مرادی رئیس اداره و دبیر شورا از آمادگی کامل منطقه موچش جهت اجرای نظام آموزشی جدید 3-3-6 خبر داد و  گفت:آموزش و پرورش موچش هیچ گونه مشکلی از نظر تامین فضا،تجهیزات و نیروی انسانی در این زمینه ندارد و در شهریور ماه دوره توجیهی ضمن خدمت ویژه آموزگاران پایه ی ششم در حال برگزاری می باشد.

 وی در بخش دیگری از سخنان خود به افتتاح خوابگاه 80نفره نشور و پروژه شش کلاسه بانک ملت روستای کوله ساره در اواخر شهریور ماه امسال اشاره کرد و گزارشی از فعالیت کمیته های پنج گانه پروژه مهر 91 ارائه نمود و گفت:نهایت تلاش نیروی ستادی اداره برآن است که تمهیدات لازم جهت آماده سازی مدارس برای سال تحصیلی جدید فراهم شود.

منبع: روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش کردستان
 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest2 (meduguest2)


Powered By Sigma ITID.